ZÁVODNÍ PLAVÁNÍ

Tréninky

Tréninky probíhají na krytém bazéně v Hustopečích několikrát do týdne v závislosti na tréninkové skupině, do které plavec patří. 

Plavou u nás všechny věkové kategorie od těch nejmenších až po dospělé závodníky. 

Pokud byste chtěli Vaše děti přihlásit nebo se jen dozvědět více informací. Neváhejte se nám ozvat jakýmkoliv mailem, telefonem nebo na instagram. Případně se nebojte nás na tréninku navštívit.


SKUPINA A

(Závodníci)

SKUPINA B

(začínající závodníci)

SKUPINA C

(mladší děti než začnou závodit, učí se plavecké styly)

Tréninková sezóna Jaro 2023 byla ukončena časy tréninků budou zveřejněny opět před podzimní sezónou.

Aktuálně

Mistrovství ČR Open 2023
Cena města Hustopeče 2023
Český Pohár CZECH OPEN 2023

2.-4.6.2023 se v Praze konal závod Českého poháru, kterého se zúčastnily jak holky, stále ještě reprezentující PK Krokodýl Brno, tak i naši kluci.🤩

Nejlepší výkony:

Lucka 50 a 100M 🥉🥉 v kategorii juniorů 👏🏼

Míša 200Z 3️⃣.místo finále 🅱️

Radka 200P 6️⃣.místo finále 🅰️

Jakub100Z 5️⃣.místo finále 🅱️


Krajský přebor staršího žactva

V ten stejný víkend se konaly v Brně i krajské přebory staršího žactva, kterých se zúčastnil Broněk a Denisa, Eliška s Matějem bohužel museli závody vynechat (Eliška nemoc, Matěj školní výlet).

Nejlepší výkony:

Broněk 2x5️⃣.místo 100 a 200P

Denisa 2x9️⃣.místo 200Z a 100M

Broněk s Denčou si vyplavali 9 osobních rekordů💥💪🏻 

Soustředění Itálie 2023

Na začátku května jsme s plaveckým klubem Krokodýl Brno a plaveckým klubem Brno vyrazili na společné soustředění do Italského Lignana. Soustředění se konalo od 1. do 9. května. Zúčastnilo se celkem 45 plavců a 5 trenérů. Ve vodě jsme za těch 9 dní naplavali 71km a celkově jsme udělali spoustu práce. Cvičili jsme v posilovně, na pláži a využívali jsme různá hřiště v areálu.

Na soustředění jsme se připravovali na hlavní vrcholy sezóny, které nás čekají v následujících měsících. Pro menší děti krajské přebory, pro větší děti pohár Moravy a pro žáky, dorost a dospělé Mistrovství ČR. Sezónu pak zakončíme stejně jako minulý rok Mezinárodním Mistrovstvím Irska, které se bude konat 26.-30.7. v Dublinu.

Držte nám palce ať nám to plave.