Cena Brněnského draka, 2.4.2011, Brno-Lužánky

Podívejte se na výsledky ze závodů.                        

Jméno, příjmení

ročník

disciplína

čas

umístění

BOUŠÍ Lukáš

1997

200M

03:06,1

4

 

 

200O

02:46,1

8

 

 

100P

01:29,6

4

 

 

200P

03:03,0

4

 

 

100K

01:11,2

10

 

 

100M

01:21,3

7

BRANDSTETTER Matyáš

2000

100Z

01:47,0

13

 

 

200O

03:33,8

7

 

 

200K

03:20,6

13

 

 

100K

01:31,7

18

 

 

200Z

03:38,8

8

 

 

100M

01:42,2

2

ČERVINKA Jiří

1998

200O

03:24,1

13

 

 

100P

01:34,8

9

 

 

200K

03:04,3

17

 

 

200P

03:21,1

8

DVOŘÁK Tomáš

2000

100Z

02:06,8

16

 

 

100P

02:09,9

16

 

 

200K

03:54,0

16

 

 

100K

01:37,4

21

FARON David

2001

100Z

01:49,6

5

 

 

100P

01:46,7

3

 

 

200K

03:21,2

7

 

 

100K

01:32,8

7

CHRÁPAVÝ Filip

1999

200O

02:41,9

1

 

 

100P

01:24,3

1

 

 

200K

02:25,4

1

 

 

200P

02:55,1

1

 

 

100K

01:06,9

1

 

 

200Z

02:48,9

1

MÁŠA David

1997

100Z

01:08,0

1

 

 

200O

02:31,6

1

 

 

200K

02:16,9

3

 

 

200P

02:55,2

2

 

 

100K

01:01,8

3

 

 

200Z

02:26,9

1

UHER Richard

1999

200O

04:11,0

13

 

 

100P

01:57,8

12

 

 

200K

04:07,0

23

 

 

200P

04:00,9

8

 

 

100K

01:54,3

29

BAREŠOVÁ Kateřina

2001

100Z

01:49,2

12

 

 

100P

01:52,3

3

 

 

100K

01:40,2

12

ELBLOVÁ Barbora

1999

200O

02:58,3

5

 

 

100P

01:30,0

3

 

 

200K

02:39,9

6

 

 

200P

03:13,5

4

 

 

100K

01:13,8

6

 

 

100M

01:32,5

7

CHRÁPAVÁ Edita

1999

200O

02:40,6

1

 

 

100P

01:21,6

1

 

 

200K

02:38,3

5

 

 

200P

03:01,0

1

 

 

100K

01:09,3

1

 

 

100M

01:21,1

2

OBERMANNOVÁ Lucie

1998

200O

02:58,0

6

 

 

100P

01:34,3

6

 

 

200K

02:35,6

4

 

 

200P

03:17,7

7

 

 

100K

01:14,8

8

 

 

200Z

03:03,6

9

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>