Mezistátní trojutkání juniorských výběrů

 

Trať Poř. Příjmení a jméno Ročník Výsl. čas rekord
200M 1. BENEŠOVÁ Alena 98 2:27,70  
400Pz 1. BENEŠOVÁ Alena 98 5:08,78 OR
800Vz 2. BENEŠOVÁ Alena 98 9:27,28 OR
           
400Vz 1. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 4:34,55 OR
200Vz 2. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 2:11,82 OR
800Vz 1. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 9:20,69 OR
           
100Z 2. GEBAUEROVÁ  Petra 98 1:06,60  
200Vz   GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:13,18 OR
200Vz 4. GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:12,30 OR
200Pz MS GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:29,33 OR
100Z   GEBAUEROVÁ  Petra 98 1:07,06  
           
100Vz 2. GRUSOVÁ Edita 98 1:00,57  
200Z 1. GRUSOVÁ Edita 98 2:21,05 OR
100Vz   GRUSOVÁ Edita 98 0:59,57 OR
50Vz 2. GRUSOVÁ Edita 98 0:27,71 OR
           
100Z 6. HUCLOVÁ Eva 99 1:12,02  
200Z 6. HUCLOVÁ Eva 99 2:40,13  
50Vz 5. HUCLOVÁ Eva 99 0:29,47  
           
200P 2. CHRÁPAVÁ Edita 99 2:40,09 OR
100P 1. CHRÁPAVÁ Edita 99 1:12,13 ČR
           
200P 5. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 2:42,90  
100P 4. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 1:15,73  
200Pz 3. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 2:29,09  
           
200M 4. PAULOVÁ Nikol 99 2:32,39 OR
400Pz 2. PAULOVÁ Nikol 99 5:10,15 OR
200Pz 1. PAULOVÁ Nikol 99 2:27,91 OR
           
100Vz 5. PETRŽELOVÁ Michaela 99 1:02,62 OR
           
100Vz MS ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 1:01,46  
400Vz 3. ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 4:47,20 OR
100M 3. ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 1:08,48  
50Vz MS ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 0:27,61 OR
           
200M MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:32,17 OR
100M 2. SŤĚRBOVÁ Michaela 99 1:07,50 OR
200Z MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:35,61 OR
200Pz MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:33,73 OR
           
  1. Gebauerová, Paulová, Benešová A., Benešová A-M   8:55,11  
  1. Grusová, Petrželová, Benešová A-M, Gebauerová   4:04,43  
  1. Gebauerová, Štěrbová, Chrápavá, Grusová   4:28,56  

 

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>