Mezistátní trojutkání juniorských výběrů

 

Trať Poř. Příjmení a jméno Ročník Výsl. čas rekord
200M 1. BENEŠOVÁ Alena 98 2:27,70  
400Pz 1. BENEŠOVÁ Alena 98 5:08,78 OR
800Vz 2. BENEŠOVÁ Alena 98 9:27,28 OR
           
400Vz 1. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 4:34,55 OR
200Vz 2. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 2:11,82 OR
800Vz 1. BENEŠOVÁ Anne - Marie 99 9:20,69 OR
           
100Z 2. GEBAUEROVÁ  Petra 98 1:06,60  
200Vz   GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:13,18 OR
200Vz 4. GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:12,30 OR
200Pz MS GEBAUEROVÁ  Petra 98 2:29,33 OR
100Z   GEBAUEROVÁ  Petra 98 1:07,06  
           
100Vz 2. GRUSOVÁ Edita 98 1:00,57  
200Z 1. GRUSOVÁ Edita 98 2:21,05 OR
100Vz   GRUSOVÁ Edita 98 0:59,57 OR
50Vz 2. GRUSOVÁ Edita 98 0:27,71 OR
           
100Z 6. HUCLOVÁ Eva 99 1:12,02  
200Z 6. HUCLOVÁ Eva 99 2:40,13  
50Vz 5. HUCLOVÁ Eva 99 0:29,47  
           
200P 2. CHRÁPAVÁ Edita 99 2:40,09 OR
100P 1. CHRÁPAVÁ Edita 99 1:12,13 ČR
           
200P 5. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 2:42,90  
100P 4. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 1:15,73  
200Pz 3. KANALOŠOVÁ Tereza 1998 2:29,09  
           
200M 4. PAULOVÁ Nikol 99 2:32,39 OR
400Pz 2. PAULOVÁ Nikol 99 5:10,15 OR
200Pz 1. PAULOVÁ Nikol 99 2:27,91 OR
           
100Vz 5. PETRŽELOVÁ Michaela 99 1:02,62 OR
           
100Vz MS ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 1:01,46  
400Vz 3. ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 4:47,20 OR
100M 3. ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 1:08,48  
50Vz MS ŠILHANOVÁ Štěpánka 98 0:27,61 OR
           
200M MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:32,17 OR
100M 2. SŤĚRBOVÁ Michaela 99 1:07,50 OR
200Z MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:35,61 OR
200Pz MS ŠTĚRBOVÁ Michaela 99 2:33,73 OR
           
  1. Gebauerová, Paulová, Benešová A., Benešová A-M   8:55,11  
  1. Grusová, Petrželová, Benešová A-M, Gebauerová   4:04,43  
  1. Gebauerová, Štěrbová, Chrápavá, Grusová   4:28,56  

 

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek