Ratisbona Cup, Regensburg, listopad 2011

 

200 VZ Cachova, Iveta 1999 02:43,2 14.
800 VZ Cachova, Iveta 1999 11:51,1 4.
100 Z Cachova, Iveta 1999 01:27,5 9.
50 M Cachova, Iveta 1999 00:37,1 3.
200 M Cachova, Iveta 1999 03:00,7 1.

 

200 PZ Cachova, Iveta 1999 03:03,5 9.
400 PZ Cachova, Iveta 1999 06:19,0 3.
50 VZ Cachova, Kristýna 1999 00:36,8 19.
200 VZ Cachova, Kristýna 1999 02:51,7 18.
400 VZ Cachova, Kristýna 1999 06:06,2 12.
800 VZ Cachova, Kristýna 1999 12:20,2 7.
200 PZ Cachova, Kristýna 1999 03:25,0 18.
400 PZ Cachova, Kristýna 1999 06:53,9 6.
50 VZ Chrapava, Edita 1999 00:30,2 1.
200 VZ Chrapava, Edita 1999 02:27,3 2.
800 VZ Chrapava, Edita 1999 10:42,5 1.
50 P Chrapava, Edita 1999 00:36,0 1.
100 P Chrapava, Edita 1999 01:19,6 1.
200 P Chrapava, Edita 1999 02:55,2 1.
200 PZ Chrapava, Edita 1999 02:46,0 2.
400 PZ Chrapava, Edita 1999 05:50,1 1.
50 VZ Elblova, Barbora 1999 00:30,8 2.
100 VZ Elblova, Barbora 1999 01:07,4 1.
200 VZ Elblova, Barbora 1999 02:27,6 3.
400 VZ Elblova, Barbora 1999 05:22,5 4.
800 VZ Elblova, Barbora 1999 11:21,3 3.
100 P Elblova, Barbora 1999 01:27,5 3.
200 P Elblova, Barbora 1999 03:10,1 3.
200 PZ Elblova, Barbora 1999 02:54,7 3.
200 VZ Obermanova, Lucie 1998 02:33,1 7.
400 VZ Obermanova, Lucie 1998 05:17,1 1.
800 VZ Obermanova, Lucie 1998 11:07,2 3.
100 P Obermanova, Lucie 1998 01:32,4 7.
100 Z Obermanova, Lucie 1998 01:23,0 7.
200 Z Obermanova, Lucie 1998 02:55,2 8.
400 PZ Obermanova, Lucie 1998 06:11,0 2.
200 VZ Chrapavy, Filip 1999 02:21,7 1.
400 VZ Chrapavy, Filip 1999 04:59,7 2.
1500 VZ Chrapavy, Filip 1999 19:21,8 1.
100 P Chrapavy, Filip 1999 01:18,6 1.
200 P Chrapavy, Filip 1999 02:51,3 1.
200 Z Chrapavy, Filip 1999 02:42,3 1.
200 PZ Chrapavy, Filip 1999 02:35,9 2.
400 PZ Chrapavy, Filip 1999 05:35,5 1.
200 VZ Tala, Alexander 1999 02:35,4 7.
400 VZ Talla, Alexander 1999 05:24,4 7.
1500 VZ Talla, Alexander 1999 20:51,5 2.
50 M Talla, Alexander 1999 00:35,0 1.
100 M Talla, Alexander 1999 01:22,1 2.
200 M Talla, Alexander 1999 03:06,0 3.
200 PZ Talla, Alexander 1999 02:50,8 4.
400 PZ Talla, Alexander 1999 06:08,5 2.

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>