Krajský přebor staršího žactva, Brno-Lesná

 

TALA Alexandr 1999 200K 02:24,5 3
TALA Alexandr 1999 200M 02:58,0 1
TALA Alexandr 1999 100O 01:17,7 2
TALA Alexandr 1999 50K 00:31,5 3
TALA Alexandr 1999 200O 02:45,5 2
TALA Alexandr 1999 100Z 01:19,6 3
TALA Alexandr 1999 100M 01:16,2 2
TALA Alexandr 1999 100K 01:09,9 3
TALA Alexandr 1999 400O 05:52,5 2
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200K 02:26,3 3
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 100P 01:32,5 3
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 800K 10:33,7 2
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200O 02:52,0 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 100Z 01:18,6 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 400K 05:06,8 1
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200Z 02:45,0 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200P 03:20,4 4
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 400O 05:57,3 2
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200K 03:05,6 10
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100P 01:33,1 6
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100O 01:32,0 10
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200O 03:21,0 12
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200P 03:17,4 5
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100K 01:25,6 9
KEJDOVÁ Tereza 1998 200K 02:48,7 11
KEJDOVÁ Tereza 1998 100P 01:34,6 5
KEJDOVÁ Tereza 1998 100O 01:23,9 7
KEJDOVÁ Tereza 1998 50K 00:33,0 6
KEJDOVÁ Tereza 1998 200O 03:04,8 8
KEJDOVÁ Tereza 1998 100Z 01:28,7 8
KEJDOVÁ Tereza 1998 200P 03:21,3 5
KEJDOVÁ Tereza 1998 100K 01:16,0 12
KEJDOVÁ Tereza 1998 400O 06:31,2 5
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200K 02:14,3 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100P 01:15,9 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 50K 00:28,6 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200O 02:26,7 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100Z 01:10,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100M 01:12,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200P 02:47,0 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 400O 05:21,2 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200K 02:22,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100P 01:16,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100O 01:11,7 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 50K 00:29,9 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200O 02:38,1 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100M 01:13,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200P 02:45,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 400O 05:30,9 1
ČERVINKA Jiří 1998 200K 02:45,5 11
ČERVINKA Jiří 1998 100O 01:26,2 10
ČERVINKA Jiří 1998 50K 00:35,4 15
ČERVINKA Jiří 1998 200O 03:10,6 11
ČERVINKA Jiří 1998 200P 03:17,2 5
ČERVINKA Jiří 1998 100K 01:18,3 12
CACHOVÁ Iveta 1999 200K 02:32,1 2
CACHOVÁ Kristýna 1999 200K 02:49,1 7
CACHOVÁ Kristýna 1999 100P 01:43,1 10
CACHOVÁ Iveta 1999 200M 02:52,8 3
CACHOVÁ Iveta 1999 100O 01:21,0 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 100O 01:34,7 11
CACHOVÁ Kristýna 1999 50K 00:36,0 8
CACHOVÁ Iveta 1999 200O 02:54,8 5
CACHOVÁ Kristýna 1999 200O 03:15,4 10
CACHOVÁ Iveta 1999 100Z 01:23,8 5
CACHOVÁ Iveta 1999 400K 05:28,5 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400K 05:48,8 7
CACHOVÁ Iveta 1999 100M 01:20,9 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 200P 03:38,8 8
CACHOVÁ Iveta 1999 100K 01:11,1 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 100K 01:19,8 6
CACHOVÁ Iveta 1999 400O 06:03,2 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400O 06:58,7 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 100P 01:22,8 5
BOUŠÍ Lukáš 1997 200M 02:56,2 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 100O 01:16,0 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 200O 02:44,7 4
BOUŠÍ Lukáš 1997 100M 01:12,9 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 200P 02:57,0 3
BOUŠÍ Lukáš 1997 400O 05:49,6 3
           

 

CHRÁPAVÝ Filip 1999 100P 01:15,9 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 50K 00:28,6 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200O 02:26,7 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100Z 01:10,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100M 01:12,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200P 02:47,0 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 400O 05:21,2 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200K 02:22,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100P 01:16,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100O 01:11,7 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 50K 00:29,9 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200O 02:38,1 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100M 01:13,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200P 02:45,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 400O 05:30,9 1
ČERVINKA Jiří 1998 200K 02:45,5 11
ČERVINKA Jiří 1998 100O 01:26,2 10
ČERVINKA Jiří 1998 50K 00:35,4 15
ČERVINKA Jiří 1998 200O 03:10,6 11
ČERVINKA Jiří 1998 200P 03:17,2 5
ČERVINKA Jiří 1998 100K 01:18,3 12
CACHOVÁ Iveta 1999 200K 02:32,1 2
CACHOVÁ Kristýna 1999 200K 02:49,1 7
CACHOVÁ Kristýna 1999 100P 01:43,1 10
CACHOVÁ Iveta 1999 200M 02:52,8 3
CACHOVÁ Iveta 1999 100O 01:21,0 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 100O 01:34,7 11
CACHOVÁ Kristýna 1999 50K 00:36,0 8
CACHOVÁ Iveta 1999 200O 02:54,8 5
CACHOVÁ Kristýna 1999 200O 03:15,4 10
CACHOVÁ Iveta 1999 100Z 01:23,8 5
CACHOVÁ Iveta 1999 400K 05:28,5 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400K 05:48,8 7
CACHOVÁ Iveta 1999 100M 01:20,9 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 200P 03:38,8 8
CACHOVÁ Iveta 1999 100K 01:11,1 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 100K 01:19,8 6
CACHOVÁ Iveta 1999 400O 06:03,2 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400O 06:58,7 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 100P 01:22,8 5
BOUŠÍ Lukáš 1997 200M 02:56,2 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 100O 01:16,0 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 200O 02:44,7 4
BOUŠÍ Lukáš 1997 100M 01:12,9 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 200P 02:57,0 3
BOUŠÍ Lukáš 1997 400O 05:49,6 3

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek