Krajský přebor staršího žactva, Brno-Lesná

 

TALA Alexandr 1999 200K 02:24,5 3
TALA Alexandr 1999 200M 02:58,0 1
TALA Alexandr 1999 100O 01:17,7 2
TALA Alexandr 1999 50K 00:31,5 3
TALA Alexandr 1999 200O 02:45,5 2
TALA Alexandr 1999 100Z 01:19,6 3
TALA Alexandr 1999 100M 01:16,2 2
TALA Alexandr 1999 100K 01:09,9 3
TALA Alexandr 1999 400O 05:52,5 2
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200K 02:26,3 3
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 100P 01:32,5 3
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 800K 10:33,7 2
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200O 02:52,0 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 100Z 01:18,6 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 400K 05:06,8 1
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200Z 02:45,0 5
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 200P 03:20,4 4
OBERMANNOVÁ Lucie 1998 400O 05:57,3 2
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200K 03:05,6 10
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100P 01:33,1 6
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100O 01:32,0 10
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200O 03:21,0 12
LUŽOVÁ Zuzana 1999 200P 03:17,4 5
LUŽOVÁ Zuzana 1999 100K 01:25,6 9
KEJDOVÁ Tereza 1998 200K 02:48,7 11
KEJDOVÁ Tereza 1998 100P 01:34,6 5
KEJDOVÁ Tereza 1998 100O 01:23,9 7
KEJDOVÁ Tereza 1998 50K 00:33,0 6
KEJDOVÁ Tereza 1998 200O 03:04,8 8
KEJDOVÁ Tereza 1998 100Z 01:28,7 8
KEJDOVÁ Tereza 1998 200P 03:21,3 5
KEJDOVÁ Tereza 1998 100K 01:16,0 12
KEJDOVÁ Tereza 1998 400O 06:31,2 5
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200K 02:14,3 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100P 01:15,9 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 50K 00:28,6 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200O 02:26,7 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100Z 01:10,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100M 01:12,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200P 02:47,0 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 400O 05:21,2 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200K 02:22,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100P 01:16,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100O 01:11,7 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 50K 00:29,9 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200O 02:38,1 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100M 01:13,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200P 02:45,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 400O 05:30,9 1
ČERVINKA Jiří 1998 200K 02:45,5 11
ČERVINKA Jiří 1998 100O 01:26,2 10
ČERVINKA Jiří 1998 50K 00:35,4 15
ČERVINKA Jiří 1998 200O 03:10,6 11
ČERVINKA Jiří 1998 200P 03:17,2 5
ČERVINKA Jiří 1998 100K 01:18,3 12
CACHOVÁ Iveta 1999 200K 02:32,1 2
CACHOVÁ Kristýna 1999 200K 02:49,1 7
CACHOVÁ Kristýna 1999 100P 01:43,1 10
CACHOVÁ Iveta 1999 200M 02:52,8 3
CACHOVÁ Iveta 1999 100O 01:21,0 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 100O 01:34,7 11
CACHOVÁ Kristýna 1999 50K 00:36,0 8
CACHOVÁ Iveta 1999 200O 02:54,8 5
CACHOVÁ Kristýna 1999 200O 03:15,4 10
CACHOVÁ Iveta 1999 100Z 01:23,8 5
CACHOVÁ Iveta 1999 400K 05:28,5 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400K 05:48,8 7
CACHOVÁ Iveta 1999 100M 01:20,9 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 200P 03:38,8 8
CACHOVÁ Iveta 1999 100K 01:11,1 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 100K 01:19,8 6
CACHOVÁ Iveta 1999 400O 06:03,2 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400O 06:58,7 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 100P 01:22,8 5
BOUŠÍ Lukáš 1997 200M 02:56,2 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 100O 01:16,0 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 200O 02:44,7 4
BOUŠÍ Lukáš 1997 100M 01:12,9 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 200P 02:57,0 3
BOUŠÍ Lukáš 1997 400O 05:49,6 3
           

 

CHRÁPAVÝ Filip 1999 100P 01:15,9 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 50K 00:28,6 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200O 02:26,7 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100Z 01:10,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 100M 01:12,2 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 200P 02:47,0 1
CHRÁPAVÝ Filip 1999 400O 05:21,2 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200K 02:22,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100P 01:16,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100O 01:11,7 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 50K 00:29,9 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200O 02:38,1 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 100M 01:13,4 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 200P 02:45,5 1
CHRÁPAVÁ Edita 1999 400O 05:30,9 1
ČERVINKA Jiří 1998 200K 02:45,5 11
ČERVINKA Jiří 1998 100O 01:26,2 10
ČERVINKA Jiří 1998 50K 00:35,4 15
ČERVINKA Jiří 1998 200O 03:10,6 11
ČERVINKA Jiří 1998 200P 03:17,2 5
ČERVINKA Jiří 1998 100K 01:18,3 12
CACHOVÁ Iveta 1999 200K 02:32,1 2
CACHOVÁ Kristýna 1999 200K 02:49,1 7
CACHOVÁ Kristýna 1999 100P 01:43,1 10
CACHOVÁ Iveta 1999 200M 02:52,8 3
CACHOVÁ Iveta 1999 100O 01:21,0 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 100O 01:34,7 11
CACHOVÁ Kristýna 1999 50K 00:36,0 8
CACHOVÁ Iveta 1999 200O 02:54,8 5
CACHOVÁ Kristýna 1999 200O 03:15,4 10
CACHOVÁ Iveta 1999 100Z 01:23,8 5
CACHOVÁ Iveta 1999 400K 05:28,5 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400K 05:48,8 7
CACHOVÁ Iveta 1999 100M 01:20,9 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 200P 03:38,8 8
CACHOVÁ Iveta 1999 100K 01:11,1 4
CACHOVÁ Kristýna 1999 100K 01:19,8 6
CACHOVÁ Iveta 1999 400O 06:03,2 3
CACHOVÁ Kristýna 1999 400O 06:58,7 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 100P 01:22,8 5
BOUŠÍ Lukáš 1997 200M 02:56,2 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 100O 01:16,0 7
BOUŠÍ Lukáš 1997 200O 02:44,7 4
BOUŠÍ Lukáš 1997 100M 01:12,9 2
BOUŠÍ Lukáš 1997 200P 02:57,0 3
BOUŠÍ Lukáš 1997 400O 05:49,6 3

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>