Velká cena Brna

Za Lužánkami nás na jubilejním 50.ročníku Velké ceny Brna, která byla kvalitně obsazena jak českými, tak zahraničními plavci, reprezentoval nejvýrazněji Filip, který 2x překonal národní rekord na trati 200P a poprvé pokořil hranici 1minuty na trati 100P.  Na obou těchto tratích pak vybojoval ve finále umístění na stupních vítězů. Účast ve finále vybojovala také Edita, a to na tratích 50 a 100P, kde skončila nakonec na 6. a 5.místě.
Radka vybojovala svá nejlepší umístění na prsařských tratích - 12.místo na 200 a 100P. Svá osobní maxima si vylepšil na všech tratích, na které se nakonec kvalifikoval, Štěpán. Své první zkušenosti s velkými závody sbírala v Brně také Lucka V., která startovala ve třech disciplinách.
Zastoupení jsme měli i mezi rozhodčími - celý víkendový maraton pomáhali zabezpečit Michal a Martina.

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci oddílu, gratulujeme k zaplavaným časům a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů.

Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice