Nový rekord ČR

 

O víkendu 19. – 20. května 2012 se konalo Mezistátní trojutkání juniorských výběrů Polsko – Česká republika – Slovensko v polském městě Gliwice. Do reprezentačního výběru České republiky byla nominovaná i naše reprezentantka Edita Chrápavá. Jak píše "plavecký blog.cz": 200 prsa - "V juniorkách se zrodilo malé překvapení, když mladší z našich zástupkyň Edita Chrápavá vylepšila svůj osobní rekord o 6s a v čase 2:40,09 vybojovala střibrnou příčku. Starší Tereza Kanalošová zaplavala výkon o vteřinu horší než je její osobní rekord a čas 2:42,90 znamenal 5.místo. Po výkonu na dvoustovce se Edita Chrápavá vytáhla i na poloviční trati, když časem 1:12,13 obsadila první místo. Tímto výkonem překonala 7 let starý nejlepší výkon 13-letého žactva! A ještě jedna zajímavost Edita ve svém věku 13 let tímto časem překonala i limit na MEJ, který je vypsaný pro 15-16 leté starší juniorky!" České juniorky zvítězily celkem 10x, junioři zaznamenali 1 vítězství, Edita Chrápavá byla vyhlášena nejlepší juniorkou utkání za výkon na 100 m prsa (1:12,13 – nejlepší výkon 13letých). Výsledky juniorek zde.

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek