Nový rekord ČR

 

O víkendu 19. – 20. května 2012 se konalo Mezistátní trojutkání juniorských výběrů Polsko – Česká republika – Slovensko v polském městě Gliwice. Do reprezentačního výběru České republiky byla nominovaná i naše reprezentantka Edita Chrápavá. Jak píše "plavecký blog.cz": 200 prsa - "V juniorkách se zrodilo malé překvapení, když mladší z našich zástupkyň Edita Chrápavá vylepšila svůj osobní rekord o 6s a v čase 2:40,09 vybojovala střibrnou příčku. Starší Tereza Kanalošová zaplavala výkon o vteřinu horší než je její osobní rekord a čas 2:42,90 znamenal 5.místo. Po výkonu na dvoustovce se Edita Chrápavá vytáhla i na poloviční trati, když časem 1:12,13 obsadila první místo. Tímto výkonem překonala 7 let starý nejlepší výkon 13-letého žactva! A ještě jedna zajímavost Edita ve svém věku 13 let tímto časem překonala i limit na MEJ, který je vypsaný pro 15-16 leté starší juniorky!" České juniorky zvítězily celkem 10x, junioři zaznamenali 1 vítězství, Edita Chrápavá byla vyhlášena nejlepší juniorkou utkání za výkon na 100 m prsa (1:12,13 – nejlepší výkon 13letých). Výsledky juniorek zde.

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>