Letní olympiáda mládeže ve Zlínském kraji

Poslední červnový týden se 4 naši reprezentanti účastnili VI. letní olympiády mládeže ve Zlínském kraji. Za jejich výkony si zaslouží velkou pochvalu.

Edita Chrápavá vyplavala v individuálních startech 4 zlaté medaile a významně pomohla jihomoravskému kraji ke zisku zlaté a stříbrné medaile v kategorii štafet. Edita potvrdila, že její forma s koncem sezóny roste. Navázala tak na úspěch z olympiády v Olomouckém kraji před dvěma lety a potvrdila roli nejúspěšnějsí sportovkyně celého sportovního klání.

Filip Chrápavý vyplaval v individuálních startech 2x zlato, 2x stříbro a 1x bronz a pomohl štafetě jihomoravského kraje získat 1x stříbro a 1x bronz. Filip i úpřes klesající formu potvrdil svoje vysoké kvality všestranného plavce a za svoje výkony si vysloužil roli vlajkonoše JMK při závěrečném ceremoniálu. 

Bára Elblová vybojovala ve finále na 50VZ bronzovou medaili. Byla účastnicí zlaté a stříbrné štafety jihomoravského kraje.

Katka Barešová na své první olympiádě mládeže bojovala přímo skvěle! Vyplavala si jednu bronzovou medaili a dvěma "bramborovými" medailemi bodově přispěla k druhému místu jihomoravského kraje v celkovém hodnocení krajů.

Děkujeme všem našim reprezentantům za skvělou sezónu, gratulujeme k výsledkům a přejeme hodně úspěchů v sezóně další !!

 

Výpis výsledků najdete zde.

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek