MPŽ-27.3.2010-Brno

Výsledky z městkého přeboru žactva v Brně

 

Příjmení,Jméno nar. disciplína čas  umístění
Ambro Filip 2000 50Z 00:51,2 5
    100P 02:05,0 5
    100O 01:53,8 5
    50P 00:58,9 6
    100Z 01:58,1 6
    100K 01:52,6 10
Brandstetter Matyáš 2000 200K 03:37,1 3
    100M 01:59,0 2
    100O 01:50,7 4
    200O 04:01,8 3
    50M 00:54,5 2
    100K 01:46,4 6
Červinka Jiří 1998 100O 01:42,1 1
    200O 03:47,7 7
    100K 01:36,8 9
    200P 03:38,5 4
Dvořák Tomáš 2000 50Z 01:05,2 11
    100P 02:17,7 7
    100O 02:11,0 11
    50P 01:05,1 9
    100Z 02:37,0 11
Faron David 2001 50Z 00:56,5 9
    100P 01:59,0 3
    100K 01:57,6 8
Chrápavý Filip 1999 200K 02:36,2 1
    100P 01:27,3 1
    200Z 03:05,9 1
    100Z 01:20,4 1
    200O 02:51,7 1
    200P 03:10,4 1
Luža Patrik 2001 50Z 00:57,2 10
    100P 02:09,9 6
    50P 01:01,7 6
    100K 01:55,4 7
Pakosta Tomáš 1999 100Z 01:59,2 12
    200P 04:09,9 6
Proch Tomáš 2000 50Z 01:01,0 10
    50K 00:53,1 8
    100Z 02:07,9 9
    100K 01:58,1 11
Elblová Barbora 1999 200K 02:51,0 4
    100M 01:45,1 5
    100O 01:30,8 3
    200O 03:22,4 6
    100K 01:19,3 2
    200P 03:26,8 4
Hatemová Justyna 2000 50Z 00:53,7 5
    100O 01:54,5 12
    50K 00:46,2 5
    50P 00:56,9 5
    200O 04:08,2 6
    100K 01:46,7 10
Chrápavá Edita 1999 100M 01:26,4 1
    100P 01:26,3 1
    100O 01:21,6 1
    200O 02:53,0 1
    100K 01:14,0 1
    200P 03:10,4 1
Obermannová Lucie 1998 200K 02:56,2 6
    100P 01:40,1 5
    100O 01:30,1 3
    100K 01:19,4 4
    200P 03:38,6 4
    400K 06:01,9 3
Zichová Tereza 1998 200K 03:03,4 9
    100O 01:35,9 6
    200Z 03:25,6 6
    100Z 01:37,8 7
    200O 03:22,4 2
    100K 01:24,3 7

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>