MPŽ-27.3.2010-Brno

Výsledky z městkého přeboru žactva v Brně

 

Příjmení,Jméno nar. disciplína čas  umístění
Ambro Filip 2000 50Z 00:51,2 5
    100P 02:05,0 5
    100O 01:53,8 5
    50P 00:58,9 6
    100Z 01:58,1 6
    100K 01:52,6 10
Brandstetter Matyáš 2000 200K 03:37,1 3
    100M 01:59,0 2
    100O 01:50,7 4
    200O 04:01,8 3
    50M 00:54,5 2
    100K 01:46,4 6
Červinka Jiří 1998 100O 01:42,1 1
    200O 03:47,7 7
    100K 01:36,8 9
    200P 03:38,5 4
Dvořák Tomáš 2000 50Z 01:05,2 11
    100P 02:17,7 7
    100O 02:11,0 11
    50P 01:05,1 9
    100Z 02:37,0 11
Faron David 2001 50Z 00:56,5 9
    100P 01:59,0 3
    100K 01:57,6 8
Chrápavý Filip 1999 200K 02:36,2 1
    100P 01:27,3 1
    200Z 03:05,9 1
    100Z 01:20,4 1
    200O 02:51,7 1
    200P 03:10,4 1
Luža Patrik 2001 50Z 00:57,2 10
    100P 02:09,9 6
    50P 01:01,7 6
    100K 01:55,4 7
Pakosta Tomáš 1999 100Z 01:59,2 12
    200P 04:09,9 6
Proch Tomáš 2000 50Z 01:01,0 10
    50K 00:53,1 8
    100Z 02:07,9 9
    100K 01:58,1 11
Elblová Barbora 1999 200K 02:51,0 4
    100M 01:45,1 5
    100O 01:30,8 3
    200O 03:22,4 6
    100K 01:19,3 2
    200P 03:26,8 4
Hatemová Justyna 2000 50Z 00:53,7 5
    100O 01:54,5 12
    50K 00:46,2 5
    50P 00:56,9 5
    200O 04:08,2 6
    100K 01:46,7 10
Chrápavá Edita 1999 100M 01:26,4 1
    100P 01:26,3 1
    100O 01:21,6 1
    200O 02:53,0 1
    100K 01:14,0 1
    200P 03:10,4 1
Obermannová Lucie 1998 200K 02:56,2 6
    100P 01:40,1 5
    100O 01:30,1 3
    100K 01:19,4 4
    200P 03:38,6 4
    400K 06:01,9 3
Zichová Tereza 1998 200K 03:03,4 9
    100O 01:35,9 6
    200Z 03:25,6 6
    100Z 01:37,8 7
    200O 03:22,4 2
    100K 01:24,3 7

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek