Městský přebor žáků B+C, 16.10.2010, Brno-Lesná

Výsledky ze závodů městského přeboru žáků B+C, které se konaly tento víkend v Brně na Lesné.                                                                                                         

Jméno, příjmení

ročník

disciplína

čas

umístění

AMBRO Filip

2000

50Z

00:50,7

16

 

 

100P

02:01,9

11

 

 

100O

01:47,3

8

 

 

50K

00:42,8

14

 

 

100Z

01:49,3

13

 

 

100K

01:36,3

15

BRANDSTETTER Matyáš

2000

200K

03:36,1

6

DVOŘÁK Tomáš

2000

50Z

00:54,5

19

 

 

100P

02:01,9

11

 

 

50K

00:43,6

16

 

 

50P

00:55,9

9

 

 

100K

01:44,1

20

FARON David

2001

50Z

00:54,6

15

 

 

100P

02:05,3

6

 

 

50P

00:55,7

6

 

 

100K

01:55,8

13

CHRÁPAVÝ Filip

1999

100P

01:22,3

1

 

 

200Z

02:46,1

2

 

 

400O

05:48,5

1

 

 

100Z

01:18,3

2

 

 

200O

02:44,2

1

 

 

200P

02:52,3

1

MAREK Petr

2001

50Z

00:53,9

13

 

 

100P

02:17,0

9

 

 

50P

00:56,7

9

 

 

100K

01:48,5

8

PROCH Tomáš

2000

50Z

00:56,5

20

 

 

100P

02:07,1

14

 

 

100O

02:08,1

14

 

 

50P

01:03,7

17

 

 

100Z

02:09,4

22

 

 

100K

01:58,1

25

UHER Alexandr

2002

50Z

01:01,6

20

 

 

50K

01:01,2

28

 

 

50K

00:58,7

24

 

 

100Z

02:24,8

20

 

 

100K

02:28,6

21

ELBLOVÁ Bára

1999

200K

02:49,9

2

 

 

100M

01:37,7

5

 

 

100O

01:24,2

3

 

 

200O

03:04,6

5

 

 

100K

01:15,8

3

 

 

200P

03:18,0

4

CHRÁPAVÁ Edita

1999

100M

01:19,3

1

 

 

100P

01:25,6

1

 

 

400O

05:53,8

1

 

 

200O

02:49,0

1

 

 

100K

01:08,9

1

 

 

200P

02:58,8

1

LUŽOVÁ Zuzana

1999

100P

01:38,5

4

 

 

100O

01:35,8

10

 

 

100K

01:30,5

10

 

 

200P

03:33,9

8

OBERMANNOVÁ Lucie

1998

200K

02:39,1

3

 

 

100P

01:34,3

6

 

 

400O

06:28,3

3

 

 

200O

03:03,7

4

 

 

200P

03:18,3

5

 

 

400K

05:31,2

2

PROKEŠOVÁ Lenka

1999

100P

01:38,9

6

 

 

200Z

03:30,6

5

 

 

50K

00:37,7

7

 

 

100Z

01:38,8

9

 

 

200P

03:36,2

9

PROKEŠOVÁ Simona

2002

50Z

01:02,7

24

 

 

50K

01:03,8

27

 

 

50P

01:09,9

23

RUSÍNOVÁ Anna

1998

100P

01:48,7

12

 

 

100O

01:45,0

6

 

 

50K

00:44,4

11

 

 

100Z

01:50,6

11

 

 

100K

01:38,8

13

 

 

200P

03:50,5

11

STŘÍBRNÁ Klára

1999

50K

00:50,3

12

 

 

100K

02:01,4

12

ZICHOVÁ Tereza

1998

200K

02:47,1

5

 

 

100O

01:29,6

2

 

 

400O

06:49,6

6

 

 

200O

03:14,6

7

 

 

100K

01:16,1

5

 

 

400K

05:55,5

4

 

Nejbližší akce

MČR žactva - dle ročníků

První prosincový víkend je va znamení MČR žactva. Koná se podle jednotlivých ročníků takto:  

  • 2004    Nový Jičín - přihlašovat budeme Lucku V. a Davida
  • 2005
  • 2006    Prostějov - přihlašovat budeme Jakuba
Celý článek

Pohár ČR 10 a 11 letí

Druhá prosincový víkend patří letos Pohárům ČR 10ti a 11ti letého žactva. Plave se odděleně skupina Morava a skupina Čechy. Pro každý ročník probíhá závod odděleně takto:

  • 2007    Brno-Lesná    - přihlašovat budeme Lucku S.
  • 2008    Třebíč    - pčihlašovat budeme Aničku, Míšu, Nikču a Tomáška
Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>