Městský přebor žáků B+C, 16.10.2010, Brno-Lesná

Výsledky ze závodů městského přeboru žáků B+C, které se konaly tento víkend v Brně na Lesné.                                                                                                         

Jméno, příjmení

ročník

disciplína

čas

umístění

AMBRO Filip

2000

50Z

00:50,7

16

 

 

100P

02:01,9

11

 

 

100O

01:47,3

8

 

 

50K

00:42,8

14

 

 

100Z

01:49,3

13

 

 

100K

01:36,3

15

BRANDSTETTER Matyáš

2000

200K

03:36,1

6

DVOŘÁK Tomáš

2000

50Z

00:54,5

19

 

 

100P

02:01,9

11

 

 

50K

00:43,6

16

 

 

50P

00:55,9

9

 

 

100K

01:44,1

20

FARON David

2001

50Z

00:54,6

15

 

 

100P

02:05,3

6

 

 

50P

00:55,7

6

 

 

100K

01:55,8

13

CHRÁPAVÝ Filip

1999

100P

01:22,3

1

 

 

200Z

02:46,1

2

 

 

400O

05:48,5

1

 

 

100Z

01:18,3

2

 

 

200O

02:44,2

1

 

 

200P

02:52,3

1

MAREK Petr

2001

50Z

00:53,9

13

 

 

100P

02:17,0

9

 

 

50P

00:56,7

9

 

 

100K

01:48,5

8

PROCH Tomáš

2000

50Z

00:56,5

20

 

 

100P

02:07,1

14

 

 

100O

02:08,1

14

 

 

50P

01:03,7

17

 

 

100Z

02:09,4

22

 

 

100K

01:58,1

25

UHER Alexandr

2002

50Z

01:01,6

20

 

 

50K

01:01,2

28

 

 

50K

00:58,7

24

 

 

100Z

02:24,8

20

 

 

100K

02:28,6

21

ELBLOVÁ Bára

1999

200K

02:49,9

2

 

 

100M

01:37,7

5

 

 

100O

01:24,2

3

 

 

200O

03:04,6

5

 

 

100K

01:15,8

3

 

 

200P

03:18,0

4

CHRÁPAVÁ Edita

1999

100M

01:19,3

1

 

 

100P

01:25,6

1

 

 

400O

05:53,8

1

 

 

200O

02:49,0

1

 

 

100K

01:08,9

1

 

 

200P

02:58,8

1

LUŽOVÁ Zuzana

1999

100P

01:38,5

4

 

 

100O

01:35,8

10

 

 

100K

01:30,5

10

 

 

200P

03:33,9

8

OBERMANNOVÁ Lucie

1998

200K

02:39,1

3

 

 

100P

01:34,3

6

 

 

400O

06:28,3

3

 

 

200O

03:03,7

4

 

 

200P

03:18,3

5

 

 

400K

05:31,2

2

PROKEŠOVÁ Lenka

1999

100P

01:38,9

6

 

 

200Z

03:30,6

5

 

 

50K

00:37,7

7

 

 

100Z

01:38,8

9

 

 

200P

03:36,2

9

PROKEŠOVÁ Simona

2002

50Z

01:02,7

24

 

 

50K

01:03,8

27

 

 

50P

01:09,9

23

RUSÍNOVÁ Anna

1998

100P

01:48,7

12

 

 

100O

01:45,0

6

 

 

50K

00:44,4

11

 

 

100Z

01:50,6

11

 

 

100K

01:38,8

13

 

 

200P

03:50,5

11

STŘÍBRNÁ Klára

1999

50K

00:50,3

12

 

 

100K

02:01,4

12

ZICHOVÁ Tereza

1998

200K

02:47,1

5

 

 

100O

01:29,6

2

 

 

400O

06:49,6

6

 

 

200O

03:14,6

7

 

 

100K

01:16,1

5

 

 

400K

05:55,5

4

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>