Malá cena Znojma, 9.10.2010, Znojmo

Prohlédněte si výsledky ze závodů ročníku 1996-1999 v městě Znojmě.                                 

Jméno, příjmení

ročník

disciplína

čas

umístění

Bouší Lukáš

1997

100M

01:15.82

7.

 

 

100Z

01:18.57

5.

 

 

400VZ

05:20.80

10.

 

 

100P

01:30.72

7.

 

 

100VZ

01:11.90

14.

 

 

100PZ

01:20.32

12.

Chrápavý Filip

1999

100M

01:21.90

4.

 

 

100Z

01:20.90

4.

 

 

400VZ

05:19.30

3.

 

 

100P

01:24.90

1.

 

 

100VZ

01:10.64

5.

 

 

100PZ

01:17.01

1.

Máša David

1997

100M

01:14.06

4.

 

 

100Z

01:08.09

2.

 

 

400VZ

04:43.00

4.

 

 

100P

01:18.84

4.

 

 

100VZ

01:01.04

4.

 

 

100PZ

01:07.70

1.

Pakosta Tomáš

1999

100M

02:09.03

23.

 

 

400VZ

07:14.80

23.

 

 

100P

01:42.31

11.

 

 

100VZ

01:34.54

37.

 

 

100PZ

01:48.21

35.

Zavřel Roman

1996

100M

01:28.12

12.

 

 

100Z

01:30.30

13.

 

 

400VZ

06:03.40

16.

 

 

100P

01:41.20

11.

 

 

100VZ

01:17.10

18.

 

 

100PZ

01:27.96

17.

Elblová Barbora 

1999

100M

01:39.64

18.

 

 

100Z

01:33.30

29.

 

 

400VZ

06:11.91

17.

 

 

100P

01:33.83

10.

 

 

100VZ

01:20.22

24.-25.

 

 

100PZ

01:25.68

12.

Chrápavá Edita

1999

100M

01:19.77

2.

 

 

100Z

01:23.09

6.

 

 

400VZ

05:33.80

4.

 

 

100P

01:24.61

1.

 

 

100VZ

01:09.40

2.

 

 

100PZ

01:18.27

2.

Obermannová Lucie 

1998

100M

01:39.50

17.

 

 

100Z

01:32.00

24.

 

 

400VZ

06:34.71

24.

 

 

100P

01:38.31

20.

 

 

100VZ

01:19.15

20.

 

 

100PZ

01:29.94

25.

Prokešová Lenka

1999

100M

01:51.69

25.

 

 

100Z

01:41.80

38.

 

 

400VZ

07:28.40

30.

 

 

100P

01:42.80

28.

 

 

100VZ

01:33.05

43.

 

 

100PZ

01:38.46

42.

Zichová Tereza

1998

100M

01:35.20

13.

 

 

100Z

01:30.39

18.

 

 

400VZ

05:46.80

8.

 

 

100P

01:53.29

40.

 

 

100VZ

01:17.10

14.

 

 

100PZ

01:30.80

29.

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>