Liga družstev-16.1.2010-brno

Výsledky z jediných závodů, kde bojujeme jako tým.

 

Příjmení,Jméno nar. disciplína čas  umístění
Bouší Lukáš 1997 200M 03:06,8 18
    400O 06:10,3 18
    200K 02:45,8 20
    100M 01:27,5 20
Dozbaba Jakub 1991 50K 00:29,2 19
    100M 01:11,3 13
Chrápavý Filip 1999 200P 03:18,7 19
    100P 01:34,5 19
    200Z 03:07,0 19
    400K 06:04,8 19
Kliment Oldřich 1995 1500K 29:45,6 19
Kobza David 1984 200P 03:00,1 17
    100K 01:04,1 20
    100P 01:17,8 13
    200O 02:56,5 19
Máša David 1997 100Z 01:11,0 15
    400O 05:33,6 15
    200Z 02:36,1 15
    200O 02:36,5 13
Vymyslický Tomáš 1987 100K 00:59,9 14
    100Z 01:12,8 17
    200K 02:26,0 18
    50K 00:26,2 8
Zavřel Roman 1996 200M 03:34,5 20
    1500K 24:27,6 18
    400K 06:04,8 18
Chrápavá Edita 1999 200P 03:16,8 15
    200M 03:40,2 16
    100P 01:32,6 14
Obermanová Lucie 1998 200P 03:34,8 19
    400O 07:11,7 17
    100P 01:45,2 18
    200O 03:26,7 18
Prokešová Lenka 1999 100Z 01:36,3 19
    200K 03:19,7 19
    200Z 03:30,2 17
    100M 01:57,5 17
Řezníčková Sára 1994 100K 01:11,6 15
    400K 05:54,8 16
    200K 02:48,8 15
    50K 00:33,6 15
    800K 12:43,7 16
Svobodová Eliška 1995 100K 01:06,0 11
    100Z 01:14,1 9
    50K 00:29,2 5
    200O 02:43,2 9
Zichová Tereza 1998 400K 06:23,7 19
    200Z 03:20,1 16
    800K 13:30,8 17
Štafeta ženy   4X100PZ 05:39,5 8
    4X100VZ 05:30,6 9
Štafeta muži   4X100PZ 04:42,6 9
    4X100VZ 04:15,5 9

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>