Krajský přebor žactva 11 let a mladší, 20.11.2010, Blansko

Podívejte se na výsledky ze zápolení našich plavců na krajských přeborech v Blansku

 

Jméno, příjmení

ročník

disciplína

čas

umístění

AMBRO Filip

2000

100Z

01:46,2

12

AMBRO

 

50P

00:53,5

10

AMBRO

 

100O

01:44,3

10

AMBRO

 

100K

01:50,3

22

AMBRO

 

100P

01:59,5

10

AMBRO

 

200O

03:46,5

4

BRANDSTETTER Matyáš

2000

50K

00:40,4

13

BRANDSTETTER

 

100M

01:58,1

2

BRANDSTETTER

 

400K

07:10,3

5

BRANDSTETTER

 

100K

01:35,7

15

BRANDSTETTER

 

50M

00:49,5

2

BRANDSTETTER

 

200O

03:45,7

3

DVOŘÁK Tomáš

2000

100Z

01:58,0

18

DVOŘÁK

 

50P

00:54,8

12

DVOŘÁK

 

50K

00:41,6

15

DVOŘÁK

 

100K

01:41,6

19

DVOŘÁK

 

100P

01:58,6

9

DVOŘÁK

 

50Z

00:59,5

20

CHRÁPAVÝ Filip

1999

200P

02:51,8

1

CHRÁPAVÝ

 

100O

01:16,3

1

CHRÁPAVÝ

 

400K

05:07,6

1

CHRÁPAVÝ

 

100P

01:22,7

1

CHRÁPAVÝ

 

200O

02:43,6

1

CHRÁPAVÝ

 

200K

02:27,4

1

KINC Martin

1999

100K

01:39,0

20

PAKOSTA Tomáš

1999

100Z

01:50,9

18

PAKOSTA

 

200P

03:57,8

7

PAKOSTA

 

100O

01:42,2

8

PAKOSTA

 

100K

01:25,3

10

PAKOSTA

 

100P

01:48,8

8

PAKOSTA

 

200O

03:38,0

4

PROCH Tomáš

2000

50P

01:05,4

17

PROCH

 

50K

00:58,5

25

PROCH

 

100K

02:05,4

25

PROCH

 

100P

02:28,6

14

PROCH

 

50Z

01:01,3

21

UHER Richard

1999

100Z

01:57,6

21

UHER

 

200P

04:11,1

10

UHER

 

50K

00:48,7

22

UHER

 

100K

01:50,1

26

UHER

 

100P

01:55,5

10

UHER

 

200K

04:06,8

20

ELBLOVÁ Barbora

1999

200P

03:15,5

4

ELBLOVÁ

 

50K

00:33,1

4

ELBLOVÁ

 

100O

01:23,3

3

ELBLOVÁ

 

100P

01:29,0

4

ELBLOVÁ

 

50M

00:41,2

7

ELBLOVÁ

 

200O

03:07,0

7

CHRÁPAVÁ Edita

1999

200P

02:52,7

1

CHRÁPAVÁ

 

50K

00:30,4

1

CHRÁPAVÁ

 

100O

01:17,2

1

CHRÁPAVÁ

 

100P

01:22,2

1

CHRÁPAVÁ

 

50M

00:36,0

1

CHRÁPAVÁ

 

200O

02:47,2

1

LUŽOVÁ Zuzana

1999

200P

03:23,5

8

LUŽOVÁ

 

50K

00:38,5

8

LUŽOVÁ

 

100O

01:35,5

9

LUŽOVÁ

 

100K

01:27,7

7

LUŽOVÁ

 

100P

01:38,6

9

LUŽOVÁ

 

200O

03:26,5

14

PROKEŠOVÁ Lenka

1999

100Z

01:32,7

11

PROKEŠOVÁ

 

200P

03:38,0

11

PROKEŠOVÁ

 

100O

01:33,9

8

PROKEŠOVÁ

 

100P

01:41,3

10

PROKEŠOVÁ

 

50M

00:48,3

9

PROKEŠOVÁ

 

200O

03:30,4

15

STŘÍBRNÁ Klára

1999

100Z

02:13,5

14

STŘÍBRNÁ

 

200P

04:20,3

13

STŘÍBRNÁ

 

50K

00:48,0

12

STŘÍBRNÁ

 

100K

01:49,3

12

STŘÍBRNÁ

 

100P

02:04,6

14

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>