Cena brněnského draka-10.4.2010-Brno

Výsledky z brněnského draka. :)

Příjmení,Jméno nar. disciplína čas  umístění
Ambro Filip 2000 100Z 01:55,6 12
    100O 01:52,6 13
    100K 01:44,9 15
    100P 02:05,3 14
Bouší Lukáš 1997 100Z 01:20,9 7
    100O 01:18,8 5
    100M 01:22,1 7
    100K 01:10,4 6
    100P 01:31,6 6
    200O 02:48,3 4
Červinka Jiří 1998 100Z 01:49,9 18
    100O 01:41,8 17
    100K 01:39,4 22
    100P 01:43,5 12
Dvořák Tomáš 2000 100Z 02:28,0 17
    100K 02:06,2 19
    100P 02:18,9 16
Chrápavý Filip 1999 100Z 01:20,1 1
    100O 01:20,3 1
    100M 01:28,9 2
    100K 01:12,1 1
    100P 01:28,9 2
    200O 02:51,5 1
Kinc Martin 1999 100Z 01:41,1 8
    100K 01:36,8 21
Máša David 1997 100Z 01:08,6 1
    100O 01:11,9 1
    100M 01:17,3 2
    100K 01:03,0 1
    100P 01:20,6 1
    200O 02:31,8 1
Pakosta Tomáš 1999 100O 01:57,8 20
    100K 01:45,8 25
    100P 02:00,6 20
Proch Tomáš 2000 100Z 02:10,7 16
    100O 02:07,6 14
    100K 02:00,3 18
Elblová Barbora 1999 100Z 01:33,6 4
    100O 01:28,5 4
    100M 01:48,5 3
    100K 01:20,7 4
    100P 01:39,6 3
    200O 03:19,8 4
Chrápavá Edita 1999 100Z 01:25,3 2
    100O 01:19,2 1
    100M 01:28,7 1
    100K 01:12,8 1
    100P 01:28,5 1
    200O 02:52,3 1
Obermannová Lucie 1998 100O 01:34,0 21
    100M 01:52,5 16
    100K 01:24,9 20
    100P 01:41,6 17
Rusínová Anna 1998 100Z 01:48,9 23
    100O 01:50,1 28
    100K 01:42,4 28
    100P 01:54,1 24
Zichová Tereza 1998 100Z 01:32,6 14
    100O 01:33,1 20
    100M 01:39,3 10
    100K 01:18,8 9
    100P 01:52,8 23

 

Nejbližší akce

Velká cena Brna - dvoudenní

Určeno pro:    dorost a dospělí
Startují:    Radka, Štěpán, Lucka V., Edita, Filip
Sraz:    na bazéně v sobotu - rozplavání začíná v 8:00

Celý článek

Městský přebor žactva Brno

určeno pro:    ročníky 2006-2009
Přihlášení:    Jakub, Lucka, Anička, Míša, Zuzka, Nikča, Tomášek
Sraz: 7:45 vestibul bazénu v brně na Lesné
POZOR! po dopoledním programu odjíždíme rovnou na soustředění - odejzd vlaku z Lesné 14:03

Celý článek

Podzimní soustředění

Odjíždíme po skončení dopoledního programu závodu Městský přebor žactva v Brně na Lesné - odejzd vlaku ve 14:03.
Ti, kdo nezávodí - mají sraz ve 13:00 ve vestibulu bazénu, ostatní odjíždí rovnou po závodech. Dodatečně se přidají ti, kteří budou působit na VC Brna v bazéně za Lužánkami.
S sebou:    in-line brusle, chrániče, helma na kolo, plavky (minimálně 2x), ručník (minimálně 2x), švihadlo, tepláky, tričko, kraťasy, mikina - to vše na cvičení vevnitř, venku nebo vycházky; tenisky, pevné boty na výlet, bunda, čepice

Celý článek

Hodonínské sprinty

Na Hodonínské sprinty vyrazí skupiny mladších plavců případně ti, kteří nebudou přijati na Plzeňské sprinty

Celý článek

Vedení klubu

Renata Podešťová

člen výkonného výboru - skupina Hustopeče mail: rpodestova@seznam.cz tel.: 775231522
>